Witaj.

Nie znajdziesz tu zdjęć z urodzin ,komunii czy wesela.
Bardzo cenię sobie ludzką prywatność, a moi klienci cenią sobie moją dyskrecję.

Jestem fotografikiem od wielu lat. Swoje umiejętności w 1999 r. przypieczętowałem dyplomem w szkole fotograficznej Pho-Bos we Wrocławiu (www.pho-bos.com.pl).
Tam też miałem kontakt z profesjonalnymi modelkami i modelami oraz pierwsze grupowe wystawy moich prac dużego kalibru - Muzemum Architektury, Arsenał i Galeria BWA Designe. Na wykładach stwierdzono, że bardzo dobrze radzę sobie z ludźmi w studio jak i przy reportażu. Tak powstała fotografia emocji, wzruszeń i radości rodzinnych.

Pracuję ze stylistką KATYĄ. Jest niezastąpionym skarbem przy sesjach fotograficznych. Pomaga dobierać ubiór do rodzaju imprezy, dobierze makijaż, fryzurę czy wykona artystyczne zdobienie tipsów (np: bukiet ślubny, anielskie skrzydła itp.)

Współpracuję również z salonami sukien ślubnych (LINK), kwiaciarniami, stylistami fryzur i oprawą muzyczną. Staram się być na różnych imprezach związanych z uroczystościami rodzinnymi typu Targi Ślubne (LINK). Podstawa to być na bieżąco z zapotrzebowaniem klientów jak i nawiązywać kontakty z firmami świadczącymi nowe usługi.


Współpracuję z Agencją Miss i Telewizją M (www.tv-m.pl).

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i czy mogę być na Twojej uroczystości to zadzwoń:

tel.: 0604 304 584 lub e-mail: biuro@mimart.eu
Umówimy się na wstępną rozmowę.

Moi klienci zawsze wiedzą co otrzymują i za co płacą. Moja dewiza "Czyste i jasne zasady to podstawa kontaktów międzyludzkich".

Dokładam dużo starań by ten szczególny dzień był wspaniałym przeżyciem dla Was i by można go było wspominać po latach na kartach fotografii. Służę swoją radą i wiedzą jaką nabyłem przez wiele lat na różnych uroczystościach i imprezach.

Oferta foto:
chrzciny
komunie
urodziny (osiemnastki)
studniówki
śluby, wesela
sesje domowe, portrety rodzinne i plenery
imprezy integracyjne i spotkania biznesowe
fotomodeling
inne ważne dla Ciebie imprezy.

Dyskrecja i subtelność jest zawsze stawiana na pierwszym miejscu !!!


WSPÓŁPRACA:

Portal o ślubie i weselu. Przygotuj się do wesela i ślubu

Dolnoslaski Informator Slubny

ślub wesele suknie ślubne, ślub, wesele, suknie ślubne, zaproszenia

Ślub i Wesele - katalog firm WaszŚlub.pl

(c) wojocki.com 2008
> STRONA GŁÓWNA